Legendy Slovenska: Kráľovský Hrad 40% 0,7L

Voda, obilný lieh

15,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Séria Legendy Slovenska pozostáva z unikátnych nápojov, vyrobených na základe originálnych receptov v jednej z najkrajších krajín v srdci Európy - na Slovensku.

Bez pridania akejkoľvek chémie podčiarkujú prirodzenosť a čistotu našich lesov a jazier. Kombinácia jedinečných prísad a priezračne čistej vody z Nízkych Tatier zaručujú prvotriednu kvalitu našich produktov.

Prinášame Vám príležitosť ochutnať nápoj vytvorený priamo na objednávku slovenskej prírode. Harmónia chutí sprevádzaná historickým dizajnom fľaše vám ponúka možnosť preniesť sa v čase a precítiť atmosféru hradov a zámkov.

Vyskúšajte a budete prekvapení! Áno, presne tak chutí Slovensko!

Kráľovský hrad dominuje scenérii hlavného mesta ako vždy bdelí strážca. Vo fľaši spojenej a kráľmi overenej receptúre sa stretáva vysoko kvalitný pšeničný destilát s jedlým zlatom. Chuť hodná panovníkov, ktorí sa zapísali do histórie dejín Bratislavy aj cez mnohé výstupy a pády. Vodka Kráľovský hrad sa vo vás spočiatku rozhorí ako oheň, ktorý v minulosti zničil Bratislavský hrad. Neskôr sa vaša duša revitalizuje a zaplaví pokojom sťa Dunaj tečúci pod hradbami. Zlaté lúče slnka zahrejú zvnútra ako už stáročia zahrievajú štyri veže majestátnej stavby.

Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 %
Druh : Liehovina
Druh balenia: Fľaša

Nový komentár

* (Povinné)

Newsletter

Obsah stránky je určený výhradne osobám starším 18 rokov.

Máte viac ako 18 rokov?

Prihlásenie