Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L

Voda, obilný lieh, zmes bylín a korenín, cukor

14,99 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Séria Legendy Slovenska pozostáva z unikátnych nápojov, vyrobených na základe originálnych receptov v jednej z najkrajších krajín v srdci Európy - na Slovensku.

Bez pridania akejkoľvek chémie podčiarkujú prirodzenosť a čistotu našich lesov a jazier. Kombinácia jedinečných prísad a priezračne čistej vody z Nízkych Tatier zaručujú prvotriednu kvalitu našich produktov.

Prinášame Vám príležitosť ochutnať nápoj vytvorený priamo na objednávku slovenskej prírode. Harmónia chutí sprevádzaná historickým dizajnom fľaše vám ponúka možnosť preniesť sa v čase a precítiť atmosféru hradov a zámkov.

Vyskúšajte a budete prekvapení! Áno, presne tak chutí Slovensko!

Barbakan je zosobnením rozmanitosti a rôznorodosti, ktorou sa naša krajina môže hrdo prezentovať. Starostlivo vybraných 27 bylín spojených v destiláte s procesom dozrievania v dubových sudoch tvorí základ pre mimoriadnu chuť. Medeno-hnedá farba zaujme Vaše oči iba do okamihu prvého nádychu. Aróma a horkastá chuť byliniek odležaných v sudoch píše príbeh odohrávajúci sa v meste, v ktorom začala naša cesta za slobodou. Banská Bystrica a jej hrad tak môžu opäť chrániť medené bohatstvo v podobe Barbakanu.

Objem: 0,7 l
Obsah alkoholu: 40 %
Druh : Liehovina
Druh balenia: Fľaša

Nový komentár

* (Povinné)

Newsletter

Obsah stránky je určený výhradne osobám starším 18 rokov.

Máte viac ako 18 rokov?

Prihlásenie